≡ Menu

Wspieram EMCC Poland

Coaching jest mi niezwykle bliski.

Gdybym miał odpowiedzieć na pytanie: „Kim jestem?”, odpowiedziałbym: „w pierwszej kolejności coachem”. Wcześniej tak nie było. Przez te lata przyjmowałem wiele ról zawodowych – psychologa, trenera, menedżera, właściciela biznesu…

Od jakiegoś czasu najbliżej mi do coachingu. Wierzę w coaching. Widzę jego efektywność. Praktykuję coaching i uczę go innych. Tym bardziej cieszę się, że Zarząd European Mentoring and Coaching Council zaprosił mnie do swojego zespołu. 

EMCC

Jako V-ce Prezes ds. budowania struktur lokalnych będę wspierał Stowarzyszenie w rozwoju, szczególnie w mniejszych ośrodkach, gdzie coaching jest często dość rzadką i zagadkową profesją.

EMCC Poland jest młodym stowarzyszeniem. Większość członków jest skoncentrowana wokół Warszawy. Będę chciał stworzyć coachom, niezależnie od tego, gdzie mieszkają lub pracują, możliwości do rozwoju i  wzajemnego inspirowania się.

Poszukuję osób, które jak ja cenią coaching jako profesję i szukają możliwości realizacji w rozwijaniu coachingu w Polsce.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment