≡ Menu

Uruchamiamy kolejną edycje Szkoły Coachingu

Studium Zawodowe Coacha BiznesuRealizuję różne projekty szkoleniowe i coachingowe. Jedne lubię bardziej, inne mniej. Jednak Studium Zawodowe Coacha Biznesu należy do tych, które są mi najbliższe.

Coaching to coś więcej dla mnie niż zawód, profesja. To rodzaj misji. Chyba też pasja. Jeśli czegoś mam uczyć, dzielić się swoim doświadczeniem, to najchętniej aby był to coaching. Studium Zawodowe Coacha Biznesu to nie jest pierwsza szkoła, którą tworzyłem, to też nie pierwsza szkoła coachingu. Projektując z Michałem Blochem – moim wspólnikiem – Studium Zawodowe Coacha Biznesu staraliśmy się czerpać z naszych najlepszych doświadczeń. Wybieraliśmy te treści, które według nas są najważniejsze i nam, w naszych praktykach coachingowych się sprawdzają. Kiedy człowiek nabiera doświadczenia, biegłości w jakiejś dziedzinie, zmieniają mu się priorytety. Coś co wcześniej wydawało się ważne, teraz schodzi na drugi plan.

Na początku mojej drogi coachingowej bliskie mi były modele, potrzebowałem technik. One dawały mi bezpieczeństwo. Z biegiem czasu i wzrastającą liczbą odbytych sesji coachingowych większego znaczenia nabierało towarzyszenie Klientowi i postawa coacha. Na szczęście miałem dobrych nauczycieli – wśród kolegów coachów i wśród moich Klientów. Najwięcej mnie jednak nauczyli moi mentee, których uczyłem zawodu.

Tak powstało Studium Zawodowe Coacha Biznesu…

Już w terminie 10-11 maja stratujemy z kolejną edycją Studium.

  • Program przygotowuje do akredytacji International Coach Federation na poziomie Associate Certified Coach.
  • Program obejmuje obowiązkowy do akredytacji mentor coaching.
  • Zajęcia prowadzą wyłącznie akredytowani coachowie (PCC – minimum 750 godzin doświadczeń coachingowych, ACC – minimum 100 godzin doświadczeń coachingowych), wszyscy posiadają doświadczenia w uczeniu coachingu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Studium – www.studiumcoacha.pl 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment