≡ Menu

Moje miejsca w sieci

Przez te kilka lat pojawiło się w sieci jeszcze kilka innych moich miejsc…

Moje witryny

Moje strony WWW lub strony realizowanych przeze mnie projektów:

  • rafalszewczak.com – Moja oficjalna strona coachingowo-mentorska. Wierzę w coaching i jego moc czynienia dobra. To jedna z ważnych rzeczy, które robię dla siebie i dla innych – towarzyszę innym w zmianie. Tam znajdziesz też mój blog o coachingu i szkoleniach.
  • www.eduszkolenia24.pl – Centrum e-learningu. Poprzez ten projekt chciałem zrealizować dwa cele: 1) Tym, którzy chcą się rozwijać – zapewnić wsparcie w rozwoju, 2) Tym, którzy chcą wspierać innych w rozwoju – zapewnić narzędzie do wspierania.
  • www.pracownianovo.pl – Kilka świetnych kursów zawodowych. Studium Zawodowe Coacha Biznesu, Studium Trenera Zmiany, Szkoła Coachingu Zespołowego i Grupowego. Wszytkie tworzyłem z Michałem Blochem. Dzięki Michał 🙂

Ja na portalach społecznościowych

Należę do tych osób, które aktywnie korzystają z sieci społecznościowych. Możesz nawiązać ze mną kontakt za pomocą przynajmniej kilku portali. Możesz do mnie napisać, podyskutować ze mną, pochwalić mnie lub się ze mną nie zgodzić. Czyż to nie jest ekscytujące!

Moje grupy dyskusyjne

Grupy dyskusyjne to wspaniałe miejsca do wymiany doświadczeń, budowania kontaktów i wspierania siebie nawzajem. To miejsca, gdzie możesz podyskutować ze mną, pochwalić mnie lub wręcz przeciwnie. To miejsca, w których możesz liczyć na moją pomoc.